KONST / Oljemålningar / Oljemålning & akvarell 4584021
nr 458 4021
Oljemålning & akvarell
Rudolf Gowenius (1896-1960), tiggare, signerade, pannå / papper, 45x55 cm / 27x34 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.900 kr
måndag 26 mars 2007